Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza do udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej, który odbędzie się 11 lipca 2015 roku o godzinie 15.00, na boisku plażowym przy kompleksie sportowo – rekreacyjnym Moje Boisko Orlik 2012 przy ulicy Katyńskiej 3.
W turnieju mogą brać udział osoby, które ukończyły 16 lat. Do zawodów zgłaszać się można (podając nazwę drużyny, rok urodzenia, imię i nazwisko zawodników) pocztą elektroniczną na adres: imprezy@mosir.lomza.pl, pod nr. tel. 86 215 06 05 wew. 102 lub na miejscu na Orliku do dnia 10.07.2015 r do godziny 12.00.
Drużyny dwuosobowe, wystąpić mogą pary męskie, żeńskie, a także mieszane. W przypadku złych warunków atmosferycznych turniej zostanie przełożony na inny dogodny termin.