Uczennice Szkoły Podstawowej w Kupiskach zwyciężyły w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt, który odbył się 18 grudnia w Białymstoku.
Dziewczęta zwyciężyły w pięknym stylu, pokonując SP3 Augustów 5:0 i w walce o I miejsce pokonały SP Domanowo 6:1. Najlepszą zawodniczką turnieju została Weronika Żelazna, zdobywczyni 9 bramek, najlepszą bramkarką turnieju Paulina Gralińska,a Maja Jakubiak została wyróżniona w zespole. S
kład zwycięskiej drużyny: kapitan – Weronika Żelazna, bramkarka – Paulina Gralińska, Julia Filipkowska, Maja Jakubiak, Alicja Kowalczyk, Anna Kruszewska, Katarzyna Openchowska, Emilia Orłowska, Kinga Pawelczyk, Julia Piotrowska, Amelia Sawicka, Dżesika Trzcińska. Trenerem drużyny jest Adam Wszeborowski.