Reklama

Uczennice SP w Kupiskach najlepsze w unihokeju [FOTO]

19/12/2019 09:28

Uczennice Szkoły Podstawowej w Kupiskach zwyciężyły w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt, który odbył się 18 grudnia w Białymstoku.

Dziewczęta zwyciężyły w pięknym stylu, pokonując SP3 Augustów 5:0 i w walce o I miejsce pokonały SP Domanowo 6:1. Najlepszą zawodniczką turnieju została Weronika Żelazna, zdobywczyni 9 bramek, najlepszą bramkarką turnieju Paulina Gralińska,a  Maja Jakubiak została wyróżniona w zespole. S

kład zwycięskiej drużyny: kapitan – Weronika Żelazna, bramkarka – Paulina Gralińska, Julia Filipkowska, Maja Jakubiak, Alicja Kowalczyk, Anna Kruszewska, Katarzyna Openchowska, Emilia Orłowska, Kinga Pawelczyk, Julia Piotrowska, Amelia Sawicka, Dżesika Trzcińska. Trenerem drużyny jest Adam Wszeborowski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości