Reklama

Uczestnicy Freedom Charity Run przebiegną przez Łomżę

02/09/2015 09:47

W najbliższy piątek (4 września br.) ulicami naszego miasta pobiegną uczestnicy biegu Freedom Charity Run. Bieg jest wydarzeniem charytatywnym, w tym roku odbędzie się jego 3. edycja. Uczestnicy mają do pokonania trasę na dystansie ok. 700 km z Warszawy do Rygi. Patronat Honorowy nad wydarzeniem sprawuje m.in. Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

Bieg wystartuje 3.09 spod Zamku Królewskiego w Warszawie, biegacze dotrą do Rygi 12.09. W Łomży odbędzie się drugi etap.

- Ok. godz. 17.00 przy zajeździe "Fadom" (ul. Wojska Polskiego), każdy chętny będzie mógł dołączyć do biegaczy i dołożyć symboliczną cegiełkę na szczytny cel. O godz. 18.00 zawodnicy spodziewani są na mecie, która ustawiona będzie w okolicach ławeczki Hanki Bielickiej. Stamtąd też, następnego dnia o 8.30 wyruszą dalej - przekazuje Grzegorz Daniluk z Wydziału Komunikacji Medialnej i Promocji Urzędu Miejskiego w Łomży.

Reklama

Bieg Freedom Charity Run, powstał z inicjatywy trzech maratończyków Mariusza Szeiba i Daniela Wcisło, przedsiębiorców z Poznania oraz Ludwiga Schleretha notariusza z Halle. Obaj Polacy i Niemiec są członkami największej organizacji charytatywnej na świecie – LIONS.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości