Reklama

Uczniowie szkół średnich zmierzą się w pływaniu. Ruszyły zapisy

05/11/2019 07:20

Ruszyły zapisy na pierwszą w tym sezonie edycję Otwartych Zawodów Pływackich Szkół Średnich MOSiR Łomża. Zawodnicy zmierzą się ze sobą już 16 listopada na Pływalni przy ul. Niemcewicza.

Zawody podzielone są na dwie edycje, które odbywają się jesienią i w okresie wiosennym. Uczniowie zmierzą się ze sobą na dystansie 50 metrów w stylach: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym. Najlepsi w poszczególnych konkurencjach otrzymają medale, natomiast zawodnik który zgromadzi największą liczbę punktów w całym cyklu zawodów tj. dwóch edycjach, zostanie uhonorowany nagrodą specjalną. Zawody odbędą się w sobotę 16 listopada na Pływalni MOSiR Łomża przy ulicy Niemcewicza.

Zgłoszeń mogą dokonywać przedstawiciele szkół i instruktorzy nauki pływania wyłącznie na karcie zgłoszeniowej dostępnej do pobrania na dole strony. W związku z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych (RODO) niezbędne jest także dostarczenie podpisanej przez rodzica/opiekuna prawnego zgody na przetwarzanie danych dziecka. Dokumenty należy składać do dnia 13 listopada 2019r. w Parku Wodnym pok. 112. Skany dokumentów można wysłać na adres mosir@mosir.lomza.pl UWAGA: Karty zgłoszeniowe przyniesione po 13 listopada lub bez załączonych, podpisanych deklaracji dotyczących przetwarzania danych osobowych nie będą przyjmowane.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości