Sandra Bałdyga i Aniela Galińska w Białymstoku, a Bartek Biedrzycki w Ostrołęce wygrali Wojewódzkie Turnieje Klasyfikacyjne w tenisie do lat 12 i 10.
Aniela Galińska w pierwszej rundzie turnieju 6/3 6/4 pokonała Hannę Ignaciuk z KT Dzikiewicz Białystok, a w drugiej rundzie 6/2 6/2 ograła Julię Tołsoj z UKS Sokół-Asy Białystok. W finale zawodniczka UKS Return zmierzyła się z klubową koleżanką Sandrą Bałdygą, z którą wygrała pojedynek 6/3 6/4.
Sandra w drodze do finału pokonała dziewczęta pochodzące z Białegostoku: Maję Iwanowską i Julię Chwieduk.
Aniela wspólnie z Sandrą wygrały także grę deblową, pokonując w finale po trzysetowym, zaciętym pojedynku parę Chwieduk/Ignaciuk z KT Dzikiewicz Białystok 3/6 6/3 15/11.
O sukcesie może mówić też Bartek Biedrzycki, który zwyciężył w Turnieju Tenis 10 w Ostrołęce. Tenisista z UKS Return po pięciu wygranych pojedynkach pokonał w finale Borysa Michalika 2/2 5/1. Organizatorem zawodów było Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe
zdj. nadesłane