Kierujący osobowym renault zjechał z DK61 i uderzył w drzewo. 64-letni mężczyzna został zabrany do szpitala na badania.
Do zdarzenia doszło po godz.12:00 za Kisielnicą. Jadący od strony Stawisk kierowca z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo, a jego pojazd zatrzymał się w przydrożnym rowie. Kierowca podróżował sam.
Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia obecna nia miejscu policja. Droga jest przejezdna.
To kolejne dzisiejsze zdarzenie drogowe w naszym regionie. Rano w rejonie miejscowości Koziki zderzyły się dwa busy
Synoptycy IMGW wydali alert pierwszego stopnia przed gęstą mgłą. Kierowcy i piesi powinni zachować szczególną ostrożność.