Reklama

Uderzył w drzewo na DK61 [FOTO]

03/11/2020 13:54

Kierujący osobowym renault zjechał z DK61 i uderzył w drzewo. 64-letni mężczyzna został zabrany do szpitala na badania.

Do zdarzenia doszło po godz.12:00 za Kisielnicą. Jadący od strony Stawisk kierowca z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo, a jego pojazd zatrzymał się w przydrożnym rowie.  Kierowca podróżował sam.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia obecna nia miejscu policja. Droga jest przejezdna.  

To kolejne dzisiejsze zdarzenie drogowe w naszym regionie. Rano w rejonie miejscowości Koziki zderzyły się dwa busy

Synoptycy IMGW wydali alert pierwszego stopnia przed gęstą mgłą. Kierowcy i piesi powinni zachować szczególną ostrożność.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości