Dzisiaj w godzinach popołudniowych na jednej z łomżyńskich ulic doszło do zdarzenia, podczas którego kierowca uderzył w słup. Mężczyzna prawdopodobnie był pijany, gdyż uciekł z miejsca zdarzenia.
Chwilę przed godziną 13:00 łomżyńskie służby otrzymały wezwanie dotyczące zdarzenia na rogu ulicy Szkolnej i Dwornej. Okazało się, że doszło tam do uderzenia przez mężczyznę kierującym peugeotem w słup.
Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, jednak policji mimo wszystko udało się ustalić tożsamość mężczyzny. Na chwilę obecną trwają jego poszukiwania.
Jak informuje policja, ruch w tamtym miejscu nie jest utrudniony.