Reklama

Uderzył w słup i zbiegł. Trwają poszukiwania

17/01/2025 13:07

Dzisiaj w godzinach popołudniowych na jednej z łomżyńskich ulic doszło do zdarzenia, podczas którego kierowca uderzył w słup. Mężczyzna prawdopodobnie był pijany, gdyż uciekł z miejsca zdarzenia.

Chwilę przed godziną 13:00 łomżyńskie służby otrzymały wezwanie dotyczące zdarzenia na rogu ulicy Szkolnej i Dwornej. Okazało się, że doszło tam do uderzenia przez mężczyznę kierującym peugeotem w słup.

Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, jednak policji mimo wszystko udało się ustalić tożsamość mężczyzny. Na chwilę obecną trwają jego poszukiwania.

Jak informuje policja, ruch w tamtym miejscu nie jest utrudniony.

 

Źródło: KMP Łomża Aktualizacja: 17/01/2025 14:42
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości