Reklama

Uderzyła w barierki i wylądowała w rowie [FOTO]

06/02/2023 10:16

Kierująca volkswagenem uderzyła w barierki i wjechała do rowu. Do zdarzenia doszło w sobotę na obwodnicy Konarzyc.

Około godz. 20:30 policjanci zostali poinformowani o znajdującym się w rowie porzuconym volkswagenie. W pobliżu nie było osoby kierującej. 

Na szczęście sytuacja wyjaśniła się, gdy kierująca wróciła do auta. 24-latka oddaliła się, bo poszła szukać lawety. Nic jej się nie stało.

Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości