Kierująca volkswagenem uderzyła w barierki i wjechała do rowu. Do zdarzenia doszło w sobotę na obwodnicy Konarzyc.
Około godz. 20:30 policjanci zostali poinformowani o znajdującym się w rowie porzuconym volkswagenie. W pobliżu nie było osoby kierującej.
Na szczęście sytuacja wyjaśniła się, gdy kierująca wróciła do auta. 24-latka oddaliła się, bo poszła szukać lawety. Nic jej się nie stało.
Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję.