Kierująca oplem trafiła do szpitala po wypadku w Piasutnie Żelaznym (gm. Zbójna). Policja wyjaśnia szczegóły i okoliczności zdarzenia.
Do wypadku doszło przed godziną 20 na drodze między Piastunem Żelaznym a Rudą-Skrodą.
W wstępnym informacji wynika, że kierująca oplem na łuku drogi wypadła z jezdni i uderzyła w drzewo. W wyniku wypadku kobieta trafiła do szpitala w Kolnie.
Policja wyjaśnia szczegóły i okoliczności zdarzenia.