Reklama

Uderzyła w drzewo, trafiła do szpitala [FOTO]

17/08/2021 21:09

Kierująca oplem trafiła do szpitala po wypadku w Piasutnie Żelaznym (gm. Zbójna). Policja wyjaśnia szczegóły i okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło przed godziną 20 na drodze między Piastunem Żelaznym a Rudą-Skrodą.

W wstępnym informacji wynika, że kierująca oplem na łuku drogi wypadła z jezdni i uderzyła w drzewo. W wyniku wypadku kobieta trafiła do szpitala w Kolnie.

Policja wyjaśnia szczegóły i okoliczności zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości