Reklama

UKS 4 Łomża. 127 punktów naszych koszykarek! Batory został w porcie

Koszykarki UKS-u 4 Łomża notują znakomity początek sezonu w Podlaskiej Lidze U-15. 

W swoim trzecim meczu odniosły trzecie, bardzo przekonujące zwycięstwo, pokonując dotąd niepokonany zespół MKS Batory 18 Białystok aż 127:36. Dzięki wygranej drużyna z Łomży umacnia się na pozycji lidera rozgrywek.

Spotkanie od początku przebiegało pod dyktando podopiecznych trenera Michała Piotrowskiego, którzy dominowali zarówno w ataku, jak i w defensywie. 

Po meczu jedna z liderek zespołu, Emilia Trzonkowska, podkreśliła znaczenie zespołowego stylu gry.

- Kluczem do wygrania była nasza zespołowa gra, fajnie dzieliliśmy się piłką. Dobrze pracowałyśmy w obronie, świetnie wychodził nam szybki atak, a w grze pozycyjnej miałyśmy wysoką skuteczność rzutów za 3 pkt. Od początku spotkanie układało się po naszej myśli. Teraz mamy dzień odpoczynku i od poniedziałku zaczynamy przygotowania do kolejnego meczu - przyznała.

Reklama

Skład UKS-u 4 Łomża tworzyły: Maja Białomyzy, Sandra Smaługa, Amelia Zoń, Zofia Szpak, Alicja Dardzińska, Zuzanna Niewińska, Milena Kuliś, Wiktoria Dąbkowska, Emilia Trzonkowska, Oliwia Tomaszewicz, Hanna Mucha.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości