Drużyna UKS-u 4 Łomża zakończyła udział w ćwierćfinale Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 13, który odbył się w Ujeździe. Młode zawodniczki rozegrały trzy spotkania.
Zespół prowadzony przez trenerów Marcina Piotrowskiego, Aleksandrę Olszewską oraz Mariusza Komorowskiego zmierzył się z zespołami: Rawia BWEKO Rawicz, PTK Furta Pabianice oraz UKS Orlik 4Ever Ujazd. Wszystkie mecze miały wyrównany przebieg, a zawodniczki z Łomży pokazały ambitną i waleczną postawę.
Choć drużynie nie udało się wywalczyć awansu do kolejnej fazy rozgrywek, szkoleniowiec podkreśla wartość zdobytego doświadczenia.
- Zajęliśmy czwarte miejsce w ćwierćfinale mistrzostw Polski. Niestety nie udało się ugrać awansu, ale zebraliśmy bardzo cenne doświadczenie. Pokazaliśmy się z dobrej strony, zagraliśmy trzy wyrównane, dobre spotkania. Mamy nadzieję, że zaprocentuje to w przyszłości - powiedział trener Marcin Piotrowski.