Reklama

UKS 4 Łomża. Półfinał ozdobą turnieju!

Wielkie emocje do ostatniej sekundy. Koszykarki UKS-u 4 Łomża musiały uznać wyższość rywalek z Krakowa.

Podopieczne Michała Piotrowskiego mają za sobą mecz półfinałowy podczas Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki - Pantery Basket Cup. Niestety, przegrały 64:68 z zawodniczkami Wisły Kraków. Dla naszych to pierwsza porażka podczas zmagań w Szubinie.

To nie koniec emocji. O godz. 14:15 mecz o trzecie miejsce. Łomżanki spotkają się z PTK Pabianice. Oba zespoły zagrały w grupie. Nasze koszykarki wygrał 47:45. 

UKS 4 Łomża gra w składzie: Maja Białomyzy, Julia Kołakowska, Aleksandra Cwalina, Sandra Smaługa, Amelia Zoń, Nikola Modzelewska, Wiktoria Kupis, Milena Kuliś, Laura Nikonowicz, Wiktoria Dąbkowska, Nikola Baczewska, Oliwia Kozłowska. Trener: Michał Piotrowski.

Reklama

Mecz będzie można obejrzeć na żywo. Link do spotkania znajduje się TUTAJ.

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/09/2024 11:08
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości