Reklama

UKS 4 Łomża rusza do Płocka. Trzymamy kciuki!

Już w najbliższy weekend młode koszykarki UKS 4 Łomża z kategorii U12K (rocznik 2014) będą rywalizować w II Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Koszykówki Dziewcząt o Puchar Prezesa MON-POL Płock. 

Turniej zapowiada się niezwykle emocjonująco. Na parkiecie zmierzą się drużyny z całej Polski, a uczestniczki będą mogły poczuć wyjątkową atmosferę sportowej rywalizacji i świątecznego ducha mikołajek.

UKS 4 Łomża trafił do Grupy B i w fazie grupowej zmierzy się z następującymi drużynami:
Piątek, 5 grudnia 

11:00 UKS 4 Łomża - Łomianki
17:00 Białystok - UKS 4 Łomża
Sobota, 6 grudnia
11:30 Olsztyn - UKS 4 Łomża

Po fazie grupowej drużyny rozegrają mecze o miejsca, a młode koszykarki z Łomży będą walczyć o jak najwyższe pozycje. Trenerzy Marcin Piotrowski, Aleksandra Olszewska i Mariusz Komorowski zachęcają swoje zawodniczki do odważnej i ambitnej gry, zawsze z uśmiechem na twarzy.

Reklama

Skład drużyny UKS 4 Łomża na turniej:
Klara Wybraniak, Maria Nowak, Maja Bronowicz, Zofia Fraszczyk, Martyna Przewodek, Danuta Zapert, Patrycja Laszkowska, Zuzanna Taraszkowska, Zofia Pupik, Zuzanna Zyznowska, Julia Zalewska, Aleksandra Wysocka, Zuzanna Piotrowska, Gabriela Piotrowska, Oliwia Załęcka, Anna Trzonkowska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości