Rozpędzony rowerzysta zderzył się z samochodem osobowym. Do "spotkania" doszło przy ul. Kopernika w Łomży.
W poniedziałek (6.06), przed godz. 17:00, przy ul. Kopernika w Łomży doszło do potrącenia rowerzysty.
Prawdopodobnie mężczyzna z górki, od strony cmentarza, zjeżdżał pod prąd. Natomiast skoda wyjeżdżała z osiedla Monte Cassino. Efektem było boczne zderzenie.
Rowerzysta został zabrany do szpitala.