Reklama

Ułańska fantazja offroadowców. Wpadli do strugi [FOTO]

02/05/2021 17:55

Prawdziwie ułańską fantazją wykazał się kierowca terenowego suzuki. Mając na „pokładzie” pasażerów wpadł do strugi…. 30 metrów od drogi.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 17, na granicy Łomży i Starych Kupisk.

Kierowca terenowego suzuki wpadł do Lepackiej Strugi. Towarzyszyło mu jeszcze dwóch pasażerów. Na szczęście nikomu się nic nie stało.

Na miejscu pracuje policja. Uczestnicy „offroadowego rajdu” zostali przebadani na zawartość alkoholu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości