Reklama

UniGlass Mistrzem Halowej Miejskiej Ligi Piłki Nożnej [FOTO]

23/03/2016 11:57

W sobotę 19 marca 2016 r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży została rozegrana ostatnia XIV kolejka Halowej MLPN. W ostatnim, decydującym o tytule meczu, lepszy okazał się zespół UniGlass i to on został Mistrzem Halowej Miejskiej Ligi Piłki Nożnej.

W lidze organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży wystąpiło w I rundzie osiem drużyn, natomiast w II rundzie siedem drużyn. Wszystkie mecze zostały rozegrane systemem "każdy z każdym" mecz i rewanż.

Ostatni decydujący mecz został rozegrany pomiędzy zespołami UniGlass - Budownictwo Szydlik. W tym meczu lepsi okazali się zawodnicy drużyny UniGlass i tym samym wywalczyli tytuł Mistrza Halowej Miejskiej Ligi Piłki Nożnej. Wicemistrzem została drużyna Budownictwo Szydlik, III miejsce zajęła drużyna DEMED, na kolejnych miejscach znalazły się drużyny: SUPER TEAM, TRÓJKĄT, GKS ŁOMŻA, GOŚCIE.

Reklama

W ramach podsumowania zostali wyróżnieni najlepsi zawodnicy:

Najlepszy bramkarz - Rafał Brzósko - Budownictwo Szydlik Najlepszy strzelec - Michał Pardo - UniGlass Najlepszy zawodnik - Mateusz Malinowski - UniGlass
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości