Dwa auta osobowe: nissan i audi zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Zawadzkiej i Przykoszarowej. Na miejscu pracuje policja i strażacy. Są utrudnienia!
Do zdarzenia doszło po godzinie 11.
Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca nissana jadąc ulicą Zawadzką zderzył się z audi, które wyjeżdżało z osiedla. Na szczęście nikomu się nic nie stało.
Na miejscu pracuje policja, która wyjaśnia przebieg i okoliczności zdarzenia.