Reklama

Utrudnienia po kolizji na Legionów

20/04/2020 15:57

Zablokowany jest jeden pas ruchu alei Legionów, na odcinku od ul. Sikorskiego do ul. Dworcowej. Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów.

Do zderzenia doszło na al. Legionów, tuż obok dworca. Najprawdopodobniej było to tzw. "domino"

Obecnie jeden pas ruchu jest w tym miejscu zablokowany. Przejeżdżający tamtędy kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Oprócz policji na miejsce zadysponowano również strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Łomży.  Jak udało nam się ustalić, powodem wyjazdu strażaków był rzekomy pożar jednego z samochodów. 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości