Łomżyńscy policjanci prowadzili poszukiwania za zaginionym mieszkańcem Łomży. Na szczęście nastolatek odnalazł się.
Wizerunek zaginionego został opublikowany dzisiaj. Policjanci poinformowali, że 16-latek ostatni raz widziany był wczoraj około 16 na ulicy Sikorskiego w Łomży. Przed 23 telefonicznie kontaktował się z rodziną i oświadczył, że jest na Bulwarach. Od tamtej pory nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Poszukiwania zostały szybko zakończone.
Po godz. 15:20 policja podała, że zaginiony nastolatek odnalazł się.
zdj. KMP Łomża