Reklama

Koniec poszukiwań 16-latka z Łomży [AKTUALIZACJA]

23/06/2022 12:57

Łomżyńscy policjanci prowadzili poszukiwania za zaginionym mieszkańcem Łomży. Na szczęście nastolatek odnalazł się.

Wizerunek zaginionego został opublikowany dzisiaj. Policjanci poinformowali, że 16-latek ostatni raz widziany był wczoraj około 16 na ulicy Sikorskiego w Łomży. Przed 23 telefonicznie kontaktował się z rodziną i oświadczył, że jest na Bulwarach. Od tamtej pory nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Poszukiwania zostały szybko zakończone.

Po godz. 15:20 policja podała, że zaginiony nastolatek odnalazł się. 

 

zdj. KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości