Reklama

W centrum Łomży wpadł pod naczepę. Kierował po pijaku [FOTO]

16/04/2022 16:27

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się mężczyzna, który wsiadł za kółko po spożyciu alkoholu. Auto, którym kierował, znalazło się pod naczepą ciężarówki.

W sobotę (16.04), ok. godz. 15:00, w Łomży doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z ul. Partyzantów kierowca toyoty hilux dostał się pod naczepę ciężarówki. Pijany mężczyzna wyjeżdżał z ul. Partyzantów, jego pojazd obrócił się i wpadł pod naczepę. Na szczęście samochód nie zaklinował się pod nią. 

Nieodpowiedzialnego kierowcę zabrali policjanci. Zdarzenie zostało uznane za kolizję.

Święta to okres wzmożonego ruchu na drogach. Niestety jest to też czas, kiedy za kółko wsiada więcej niż zwykle nietrzeźwych kierowców. Dlatego też funkcjonariusze apelują o ostrożność i rozwagę. Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznego odstępu od pojazdu poprzedzającego oraz o dostosowaniu prędkości do warunków drogowych. Nie pozostawajmy obojętni, gdy osoby przebywające w naszym otoczeniu zamierzają kierować będąc pod wpływem alkoholu. Pijani kierowcy stanowią zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych uczestników ruchu drogowego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości