Już w najbliższą sobotę na stadionie Miejskim w Łomży, mitingiem lekkoatletycznym rozpocznie się nowy sezon. W zawodach weźmie udział około 250 zawodników, którzy rywalizować będą w 17 konkurencjach biegowych i rzutowych. Organizatorami są LŁKS "Prefbet Śniadowo" i MOSiR Łomża.
- Już w najbliższą sobotę na stadionie Miejskim (ulica Zjazd) w Łomży odbędzie się miting rozpoczęcia sezonu - informuje Andrzej Korytkowski.
Podczas zawodów, na które zgłosiło się około 250 zawodników z czterech województw i 22 klubów oraz szkół, odbędzie się 17 konkurencji biegowych i rzutowych.
Organizatorami mitingu dofinansowanego z Urzędu Miasta Łomża są: LŁKS "PREFBET ŚNIADOWO" Łomża oraz Mosir Łomża. Zawody odbędą się w godzinach 15.00-18.00.
- Serdecznie zapraszamy kibiców! - zachęca Korytkowski.