Reklama

W Łomży sezon lekkoatletyczny ruszy w sobotę

17/04/2015 08:42

Już w najbliższą sobotę na stadionie Miejskim w Łomży, mitingiem lekkoatletycznym rozpocznie się nowy sezon. W zawodach weźmie udział około 250 zawodników, którzy rywalizować będą w 17 konkurencjach biegowych i rzutowych. Organizatorami są LŁKS "Prefbet Śniadowo" i MOSiR Łomża.

- Już w najbliższą sobotę na stadionie Miejskim (ulica Zjazd) w Łomży odbędzie się miting rozpoczęcia sezonu - informuje Andrzej Korytkowski.

Podczas zawodów, na które zgłosiło się około 250 zawodników z czterech województw i 22 klubów oraz szkół, odbędzie się 17 konkurencji biegowych i rzutowych.

Organizatorami mitingu dofinansowanego z Urzędu Miasta Łomża są: LŁKS "PREFBET ŚNIADOWO" Łomża oraz Mosir Łomża. Zawody odbędą się w godzinach 15.00-18.00.

- Serdecznie zapraszamy kibiców! - zachęca Korytkowski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości