Od rana podlascy policjanci sprawdzali trzeźwość kierowców w całym województwie. W Łomży i powiecie łomżyńskim wszyscy skontrolowani kierowcy okazali się być trzeźwi
Dzisiaj od godzin porannych w cały województwie podlaskim trwały kontrole kierowców, polegające na sprawdzaniu ich stanu trzeźwości. Policjanci z łomżyńskiej drogówki na terenie Łomży i powiatu łomżyńskiego skontrolowali równo 440 kierowców i wszyscy okazali się być trzeźwi. Jest to bardzo dobra informacja, gdyż wskazuje na to, iż społeczeństwo staje się coraz bardziej świadome niebezpieczeństw, jakie niesie za sobą jazda pod wpływem alkoholu.
Policjanci kontrolowali trzeźwość kierowców w kilku punktach m.in. w miejscowości Stare Kupiski oraz na terenie miasta na ul. Wojska Polskiego.