W sobotni wieczór w hali sportowej w Piątnicy, meczem pomiędzy druzynami z okręgu Podlaskiego i Kujawsko-Pomorskiego / Lubuskiego (Sokrates), zainaugurowana została Młodzieżowa Liga Bokserska. Uroczystego otwarcia dokonali wiceprezydent Łomży Agnieszka Muzyk i Wójt Gminy Piątnica Krzysztof Kozicki.
Na rozgrzewkę przed właściwym meczem zaprezentowali się w walkach towarzyskich zawodnicy z okręgów Podlaskiego, Lubuskiego, Kujawsko-Pomorskiego i Mazowieckiego. W samym meczu było już osiem walk z końcowym wynikiem (8-18) na korzyść połączonych okręgów Kujawsko-Pomorskiego i Lubuskiego. Jedyny w reprezentacji Podlaskiego zawodnik z Łomży Piotr Arnista nie maił niestety okazji zaprezentowania się przed własną publicznością z powodu braku przeciwnika i w efekcie otrzymał wygraną walkowerem.