We wczorajszym wypadku na DK64 zginął 23-letni mieszkaniec naszego miasta. Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w rejonie miejscowości Wyrzyki.
Wstępne ustalenia policjantów wskazywały na to, że kierowca BMW jechał od Łomży w kierunku Białegostoku. Z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, który następnie stanął w poprzek drogi. W jego samochód uderzyło prawidłowo jadące z naprzeciwka Suzuki. 23-letni kierujący BMW zginął na miejscu. Policja podaje, że to mieszkaniec naszego miasta.
Dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku wyjaśnią śledczy. Droga przez dłuższy czas była zablokowana.
O wypadku informowaliśmy wczoraj: