Wiktor Kosowski drugi na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w Puławach w grze deblowej, Aniela Galińska trzecia w singlu i pierwsza w deblu w Olsztynie. Łomżyńscy tenisiści reprezentujący UKS Return Łomża działający przy III Liceum Ogólnokształcącym bardzo dobrze zaprezentowali się na kortach UKT Chemik Puławy i KT Budowlani Olsztyn.
Wiktor w parze z Jakubem Solarskim z MKT Łódź w pierwszym meczu 6/1 6/0 pokonali Macieja Gawrońskiego z Warszawy i Bartosza Krasnodębskiego z Poznania. W kolejnym pojedynku 7/5 2/6 10/7 ograli Kacpra Wereszke z Łodzi i Macieja Matuszczyka reprezentującego KT Olsza Kraków. W finale turnieju po zaciętym trzysetowym pojedynku 6/7 6/1 2/10 ulegli Viktorowi Blom z Warszawy i Patrykowi Stankiewiczowi z Poznania.
Aniela natomiast w grze pojedynczej 6/3 6/3 pokonała Anastazję Kuś z Olsztyna i 6/0 6/0 Julię Płocharczyk Tennis Club Mrągowo. W fazie finałowej turnieju przegrała z Khariną Ksenia z Gdańska.
Nasza młoda tenisistka tryumfowała w grze deblowej grając w parze z Zuzią Kalisz-Fedoruk z Sopotu. Dziewczęta 6/2 6/2 pokonały Julię Płocharczyk i Kharinę Ksenia oraz 6/0 6/0 Polę Centkowską i Anastazję Kuś obie z Olsztyna.
/nadesłane/