Dziś o godz. 14:00 ŁKS II Łomża rozegra kolejny mecz kontrolny. Na własnym boisku podopieczni Tomasza Staniórskiego podejmą Wissę Szczuczyn.
Tydzień temu biało-czerwoni pewnie pokonali Pioniera Brańsk 4:0. To już trzeci sparing ŁKS II w zimowym okresie przygotowawczym i trzeci mecz, w którym drużyna zachowała czyste konto, strzelając przy tym cztery gole. Bilans spotkań jest imponujący: trzy mecze, trzy zwycięstwa i dziesięć strzelonych bramek.
Na listę strzelców w meczu z Pionierem wpisali się: Jakub Proniewski, który dwukrotnie pokonał bramkarza rywali, Łukasz Kijek oraz Bartosz Chorążewicz.
A 21 lutego do Łomży przyjadą piłkarze Dębu Dąbrowa Białostocka. Spotkanie rozpocznie się również o godz. 14:00.
fot. ŁKS Łomża