Reklama

Warto jeździć w kasku [VIDEO]

18/06/2020 10:12

Wyjeżdżający z parkingu przy al. Legionów kierowca zderzył się z jadącą drogą rowerową miłośniczką jednośladów. Gdyby nie kask, to zdarzenie mogłoby skończyć się znacznie gorzej.

Dlaczego wybierając się na rowerową przejażdżkę warto pamiętać o kasku? To właśnie on uchronił przed poważniejszymi obrażeniami rowerzystkę,  która przejeżdżała drogą dla rowerów wzdłuż al. Legionów.

Na załączonym niżej nagraniu widzimy, że miłośniczce jednośladów drogę zajechał kierujący skodą, wyjeżdżający z jednego z parkingów. To właśnie wtedy doszło do potencjalnie groźnego zderzenia. Rowerzystka uderzyła w przedni bok pojazdu i przewróciła się, uderzając głową o twardą nawierzchnię. Skończyło się na potłuczeniach, ale gdyby nie kask, mogłoby być znacznie gorzej.

Reklama

Załączone przez nas video udostępniła pani Bożenna, która jednośladem zwiedziła Polskę wzdłuż i wszerz. Przejażdżka ulicami Łomży może nie być jednak miłym wspomnieniem.

Rowerzyści to jedni z niechronionych uczestników ruchu drogowego. Nagranie pokazuje, że kaski przydają są nie tylko w sportach ekstremalnych, ale również podczas rekreacyjnych przejażdżek rowerowych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości