Reklama

Wielka niedziela Fortów!

19/04/2026 14:48

Piłkarki z Piątnicy chciały przełamania. Do dzisiejszego meczu nie wywalczyły ani jednego punktu w rundzie wiosennej.

I stało się! Podopieczne Roberta Brzezińskiego zmierzyły się na wyjeździe z Astorią Szczerców i wygrały aż 5:0. Dwukrotnie na listę strzelczyń wpisały się: Kamila Banach i Maria Pomichowska. Trafienie dołożyła również Izabela Grabowska.

- Wreszcie mamy powody do zadowolenia. Cieszymy się z pierwszych trzech punktów w tym roku. Wierzę, że przełamanie da nam jeszcze większą wiarę w możliwości zespołu - mówi szkoleniowiec Fortów.

Zespół z Piątnicy zanotował szóstą wygraną w sezonie w III lidze kobiet.W następny weekend nasze zmierzą się z WAP-em Warszawa. Mecz z ekipą ze stolicy został zaplanowany na niedzielę na godz. 13:00. Nadarzy się znakomita okazja, by kontynuować dobrą passę. Rywalki zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem dwóch punktów.

Reklama


Astoria Szczerców - Forty Piątnica 0:5 (0:1)
Bramki:
Banach x2, Pomichowska x2, Grabowska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości