Reklama

Wielka Sobota ŁKS-u. Rozpędzona maszyna Płuski!

30/03/2024 16:22

Kolejny mecz ŁKS-u Łomża zapiszemy na plus. Zespół Marcina Płuski wybrał się do Wikielca. Wygrał!

Biało-czerwoni triumfowali z miejscowym GKS-em i zanotowali pierwsze zwycięstwo w sezonie na obcym boisku. Dla naszych to piąty triumf w bieżących rozgrywkach. 

Jedyny gol padł w 51 minucie. Patryk Winsztal otrzymał piłkę od Huberta Antkowiaka i pewnie trafił do siatki! Kilka minut później podwyższyć mógł Adrian Bielka, ale po centrze Bartłomieja Olszewskiego piłka trafiła w poprzeczkę. Ten sam gracz zdecydował się na strzał z 20 metrów, ale świetnie zachował się bramkarz miejscowych.

ZOBACZ TAKŻE: Ale kwota! ŁKS Łomża z dużym zastrzykiem!

Reklama

Gospodarze kilkukrotnie zagrażali Adrianowi Olszewskiemu, ale ten za każdym razem wychodził z opresji obronną ręką. Zespół z Wikielca mógł wyrównać w doliczonym czasie gry, ale na nasze szczęście, w ostatniej akcji piłka minimalnie minęła słupek Olszewskiego.

GKS Wikielec - ŁKS Łomża 0:1 (0:0)
Bramka:
Winsztal 51'.

fot. Gosiewski Fotografia

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/03/2024 16:23
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości