Kolejny mecz ŁKS-u Łomża zapiszemy na plus. Zespół Marcina Płuski wybrał się do Wikielca. Wygrał!
Biało-czerwoni triumfowali z miejscowym GKS-em i zanotowali pierwsze zwycięstwo w sezonie na obcym boisku. Dla naszych to piąty triumf w bieżących rozgrywkach.
Jedyny gol padł w 51 minucie. Patryk Winsztal otrzymał piłkę od Huberta Antkowiaka i pewnie trafił do siatki! Kilka minut później podwyższyć mógł Adrian Bielka, ale po centrze Bartłomieja Olszewskiego piłka trafiła w poprzeczkę. Ten sam gracz zdecydował się na strzał z 20 metrów, ale świetnie zachował się bramkarz miejscowych.
ZOBACZ TAKŻE: Ale kwota! ŁKS Łomża z dużym zastrzykiem!
Gospodarze kilkukrotnie zagrażali Adrianowi Olszewskiemu, ale ten za każdym razem wychodził z opresji obronną ręką. Zespół z Wikielca mógł wyrównać w doliczonym czasie gry, ale na nasze szczęście, w ostatniej akcji piłka minimalnie minęła słupek Olszewskiego.
GKS Wikielec - ŁKS Łomża 0:1 (0:0)
Bramka: Winsztal 51'.
fot. Gosiewski Fotografia