To już dzisiaj. O godz. 14:00 piłkarze Marcina Płuski rozegrają spotkanie o punkty.
Łomżanie wybrali się do Wikielca, gdzie powalczą z GKS-em. Dzięki wygranej 2:0 z Wartą Sieradz nasi znajdują się tuż nad strefą spadkową w IIII lidze. Nikt nie będzie narzekał, jeśli dzisiaj padnie wynik podobny do tego z jesienie. Wówczas ŁKS triumfował 2:0 po dwóch trafieniach Szymona Kuźmy. Napastnik łomżan ma w dorobku siedem goli, tyle samo co Oksar Kordykiewicz, czyli najlepszy strzelec GKS-u.
ZOBACZ TAKŻE: Walczak: Prezent urodzinowy? Punkty w Wikielcu!
Jaki wynik typujecie? Piszcie w komentarzach. Trzymamy kciuki. Po punkty!
fot. Gosiewski Fotografia