Reklama

Wielki sukces Fight Club Łomża w Mistrzostwach Mazowsza MMA [FOTO]

23/09/2015 05:57

Wielkim sukcesem zakończył się udział zawodników Fight Club Łomża w Mistrzostwach Mazowsza MMA „I Puchar Obrońców Mławy". Łomżyńscy fighterzy przywieźli cztery złote, jeden srebrny i dwa brązowe medale, co przełożyło się na pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej!

W turnieju uczestniczyło ponad 100 zawodników, w tym ośmioosobowa drużyna Fight Club Łomża. Aż czterech reprezentatów Fight Clubu stanęło na najwyższym stopniu podium.

Złote medale wywalczyli Hubert Sulewski w kategorii -66 kg junior, Ahmed Kataev – 70 kg junior, Piotr Mroczkowski -70 kg senior PK, Islam Mayrasultanov -66 senior OFS. Srebro zawisło na szyi Michała Dudziec w formule BJJ białe pasy -90 kg zaś Patryk Nacewicz -77 kg OFS i Krystian Nosek -61 kg junior wywalczyli brązowe medale.

- Po raz kolejny jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników, jakie udało nam się osiągnąć. Dziekuję zawodnikom za godne reprezentowanie klubu oraz miasta Łomża. Zapraszam też wszystkich chętnych na treningi. Nabór trwa przez cały rok - mówi trener Fight Club Łomża Damian Zorczykowski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości