Reklama

Wielkie granie w Miastkowie! 10 ekip na starcie

06/03/2026 12:41

15 marca hala sportowa przy Szkole Podstawowej w Miastkowo stanie się areną sportowych emocji. Tego dnia odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej „Pożegnanie Zimy” o Puchar Wójta Gminy Gmina Miastkowo w kategorii open. 

Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 9:30. W turnieju wystąpi 10 drużyn z regionu, które zostały podzielone na dwie grupy. 

W grupie A zagrają: WAPAKO, FC8 Wilki, DKS Drogoszewo, Wataha Kolno oraz RKS Łomża. Natomiast w grupie B rywalizować będą: Kulturalni Łomża, Drewniaki Kolno, Młode Orły, TKS Tarnowo oraz GKS Grabowo.

Rozgrywki zapowiadają się niezwykle interesująco, ponieważ na parkiecie zobaczymy zarówno zespoły amatorskie, jak i drużyny znane z lokalnych rozgrywek piłkarskich. Turniej będzie okazją do sportowej rywalizacji, integracji środowiska piłkarskiego oraz aktywnego zakończenia sezonu zimowego.

Reklama

Organizatorzy przygotowali dla najlepszych drużyn puchar wójta gminy Miastkowo, a także nagrody i wyróżnienia indywidualne. Nie zabraknie również sportowej atmosfery i dopingu kibiców.

Wydarzenie odbędzie się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Miastkowie przy ul. Łomżyńskiej 15, a wstęp dla kibiców jest otwarty. Organizatorzy zapraszają wszystkich sympatyków piłki nożnej do wspólnego kibicowania i przeżywania sportowych emocji.

Organizatorem wydarzenia jest GKS Miastkowo, Wójt Gminy Miastkowo Rafała Bąkowski. Partnerem został Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. z o. o.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości