W najbliższy piątek, 27 marca, odbędzie się w Łomży kolejna wyjątkowa Droga Krzyżowa. Wierni zgromadzeni w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przejdą ulicami okolicznych osiedli po mszy św. o godz. 18.00.
Piątkowa Droga Krzyżowa, organizowana przez parafię Miłosierdzia Bożego będzie rozpoczęciem rekolekcji wielkopostnych w tym kościele. Zacznie się ona liturgią o godz. 18.00, a jej zwieńczeniem będzie zgromadzenie się wiernych przy Ołtarzu Papieskim w Parku Jana Pawła II.
Ta kolejna w naszym mieście niecodzienna Droga Krzyżowa przejdzie następującymi ulicami: od ul. Kard. Wyszyńskiego do Mickiewicza, w kierunku Moniuszki przy blokach nr 16 i 14 do ul. Spółdzielczej, następnie ul. Spółdzielczą do Broniewskiego oraz Broniewskiego do ul. Bema i potem Bema do ul. Prusa, od Prusa do drogi wewnętrznej obok budynków Prusa 9 i 11do parku Jana Pawła II i aleją Parku do Ołtarza Papieskiego.
Rozważania Drogi Krzyżowej odczytywać będą przedstawiciele wspólnot i grup działających w parafii.