Reklama

Wigilijne podziękowania dla pracowników Urzędu Miejskiego w Łomży [FOTO]

20/12/2023 15:55

W środę (20.12) odbyło się spotkanie wigilijne pracowników Urzędu Miejskiego w Łomży. Jak co roku był tradycyjny opłatek, życzenia oraz ciepły posiłek. Władze miejskie na czele z prezydentem Mariuszem Chrzanowskim podziękowały urzędnikom za całoroczną pracę na rzecz rozwoju miasta i jego mieszkańców.

- Dziękuję Państwu za codzienną pracę i zaangażowanie na rzecz rozwoju naszego miasta – mówił do zgromadzonych w holu Urzędu Miejskiego pracowników ratusza oraz jednostek podległych prezydent Mariusz Chrzanowski, życząc wszystkim spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nowym roku.    

Podziękowania i życzenia świąteczno – noworoczne przekazali pracownikom również zastępcy prezydenta Łomży -  Andrzej Garlicki i Andrzej Stypułkowski. Dziękując za kolejny rok odpowiedzialnej, często niełatwej pracy podkreślali wkład każdego z nich w rozwój Łomży.    

Reklama

Świątecznemu spotkaniu towarzyszyło tradycyjne dzielenie się opłatkiem, które pobłogosławili o. Jan Bońkowski i ks. Tomasz Grala, a także występ wokalny Magdaleny Sinoff i Aleksandra Szymańskiego ze Studia Wokalnego eMDeK i przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju przez harcerzy. 

tekst i foto UM Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości