Uderzeniem w drzewo zakończyła się dzisiaj podróż kierującego szarym nissanem x-trail. Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 64.
Do zdarzenia doszło w Wiźnie, pomiędzy stacją paliw i skrzyżowaniem DK64 z drogą prowadzącą do Srebrowa.
Jadący od strony Łomży kierowca nissana x-trail z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i zatrzymał się dopiero na rosnącym przy drodze drzewie.
Na miejsce przyjechała policja i zespół pogotowia ratunkowego. Dokładny przebieg i okoliczności zdarzenia ustalą policjanci.