Reklama

Worek medali ekipy Akademii Sportu Medyk! Brawo

W miniony weekend w Akademii Sportu Medyk w Łomży odbył się III Turniej Taekwondo Olimpijskiego z okazji Narodowego Święta Niepodległości o Puchar Prezydenta. W zawodach wzięło udział ponad 70 zawodników reprezentujących pięć ośrodków: Łomżę, Augustów, Pisz, Olecko oraz Białystok.

Rywalizacja toczyła się w kategoriach dzieci, młodzików i kadetów, a młodzi sportowcy wykazali się nie tylko wysokim poziomem umiejętności, ale też duchem fair-play. Dla wielu z uczestników był to pierwszy tak duży turniej, co czyniło ich występy szczególnie wartościowymi.

Atmosfera w hali Akademii Sportu Medyk była wyjątkowa – pełna sportowych emocji, dopingu i radości. Publiczność gorąco wspierała zawodników, a wysiłek organizatorów został doceniony zarówno przez trenerów, jak i rodziców. Turniej stał się nie tylko okazją do uczczenia Narodowego Święta Niepodległości, ale także świetnym sprawdzianem formy oraz integracją środowiska taekwondo w regionie.

Reklama

Organizacja turnieju była możliwa dzięki wsparciu niasta Łomża oraz prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego. Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi, sportowego ducha i woli walki!

Medaliści Akademii Sportu Medyk:
Dzieci:

Alicja Zapert – złoty i brązowy medal
Zuzanna Tyszka – dwa srebrne medale
Jakub Remiszewski – dwa złote i jeden srebrny medal
Marcel Kawęcki – złoty i srebrny medal
Adam Żochowski – brązowy medal
Julia Remiszewska – srebrny medal
Łucja Zapert – dwa złote medale
Urszula Modzelewska – srebrny medal
Dawid Muła – brązowy i srebrny medal
Wiktor Niebrzydowski – złoty i srebrny medal
Roman Borowy – złoty i srebrny medal

Reklama

Młodzik:
Laura Romatowska – dwa złote medale
Liliana Tomaszewska – brązowy medal
Marek Pasławski – dwa złote medale
Szymon Tomaszewski – srebrny i brązowy medal
Aleksandra Dąbrowska – srebrny medal

Kadet:
Patrycja Pasławska – srebrny medal

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości