W okolicach leśniczówki w miejscowości Jednaczewo wóz asenizacyjny przewożący nieczystości wywrócił się na bok. Potrzebne było wypompowanie płynnych ekskrementów.
Do nietypowego zdarzenia doszło dziś około godziny 18 w miejscowości Jednaczewo.
Kierowca cysterny prawdopodobnie zjechał na pobocze podczas mijania się z innym samochodem ciężarowym.
Przed wyciagnięciem przewróconej ciężarówki z pobocza wypompowano najpierw płynne nieczystości.