Reklama

Wóz asenizacyjny w rowie [FOTO]

05/06/2020 21:32

W okolicach leśniczówki w miejscowości Jednaczewo wóz asenizacyjny przewożący nieczystości wywrócił się na bok. Potrzebne było wypompowanie płynnych ekskrementów.

Do nietypowego zdarzenia doszło dziś około godziny 18 w miejscowości Jednaczewo.

Kierowca cysterny prawdopodobnie zjechał na pobocze podczas mijania się z innym samochodem ciężarowym.

Przed wyciagnięciem przewróconej ciężarówki z pobocza wypompowano najpierw płynne nieczystości.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości