Dwa auta zderzyły się na Rondzie Solidarności. Prawdopodobnie jeden z kierowców wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.
Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 16.
Na skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego z ulicą Zawadzką zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i volkswagen. Na miejscu pojawiły się służby ratownicze, a załoga karetki pogotowia na miejscu udzielała pomocy medycznej. Ostatecznie nikomu nic poważnego się nie stało.
Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.