Reklama

Wykoleił się pociąg. Nietypowe zdarzenie w Łomży [VIDEO i FOTO]

16/09/2019 12:03

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano w rejonie przejazdu kolejowego zlokalizowanego przy Al. Piłsudskiego. Trzy wagony, które wypadły z torów, musiał podnieść wezwany na miejsce dźwig.

Gdy trzy ostatnie wagony wypadły z torów, skład znajdował się na przejeździe kolejowym przecinającym Aleję Piłsudskiego. Aby nie blokować ruchu, został on rozpięty, a pozostałe wagony przetoczono w rejon pobliskiej stacji paliw. 

Wagony podnieść musiał wezwany na miejsce dźwig należący do jednej z prywatnych łomżyńskich firm.  Nie jest wykluczone, że przyczyną ich wykolejenia było po prostu nierówne torowisko.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości