W przydrożnym rowie zakończyły jazdę dwie kobiety podróżujące seatem.
Dzisiaj w godzinach popołudniowych doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Mianowicie kobieta jadąca seatem od strony Jeziorka do Piątnicy straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wpadła do rowu. Wraz z kierującą kobieta jechała jeszcze jedna pasażerka.
Na miejscu zjawiła się policja wraz z zespołem ratownictwa medycznego. Najprawdopodobniej jednak kobiety nie zostaną zabrane do szpitala, gdyż wyszły z pojazdu o własnych siłach i nie zgłaszały żadnych dolegliwości. Na chwilę obecną od strony Jeziorka i Białegostoku tworzą się spore korki na wjeździe do Piątnicy.