Reklama

Piątnica: Wylądowała w rowie [FOTO]

10/09/2024 15:27

W przydrożnym rowie zakończyły jazdę dwie kobiety podróżujące seatem.

Dzisiaj w godzinach popołudniowych doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Mianowicie kobieta jadąca seatem od strony Jeziorka do Piątnicy straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wpadła do rowu. Wraz z kierującą kobieta jechała jeszcze jedna pasażerka. 

Na miejscu zjawiła się policja wraz z zespołem ratownictwa medycznego. Najprawdopodobniej jednak kobiety nie zostaną zabrane do szpitala, gdyż wyszły z pojazdu o własnych siłach i nie zgłaszały żadnych dolegliwości. Na chwilę obecną od strony Jeziorka i Białegostoku tworzą się spore korki na wjeździe do Piątnicy.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/09/2024 17:20
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości