Reklama

Wypadek ciągnika i osobówki na drodze Łomża - Nowogród. Dwie osoby w szpitalu [FOTO]

14/05/2021 11:05

​​​​​​​Pomiędzy Nowymi Kupiskami a Mątwicą (DW645) doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciągnika rolniczego. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do wypadku doszło przed godz. 11:00. Z pierwszych informacji wynika, że do zderzenia obu pojazdów doszło podczas wykonywania manewru wyprzedzania.

Dwie osoby zostały zabrane do szpitala. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Droga zablokowana w obu kierunkach. Policjanci wyznaczyli objazdy: w Łomży z ul. Browarnej na DK 61 i w Nowogrodzie na Miastkowo lub samochody osobowe na Slawiec. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości