W okolicach Podgórza zderzyły się ze sobą ciężarówka i osobówka.
We wtorek (5.04), ok. godz. 9:30, w okolicach Podgórza, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów: ciężarowego DAF-a i osobowego mercedesa.
Poszkodowana jest prawdopodobnie jedna osoba.
Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.