Samochód ciężarowy, jadąc obwodnicą Zambrowa, na wysokości zjazdu na Łomża na DK8 w Zambrowie, przewrócił się na pasie zieleni oddzielającym jezdnie. Droga jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.
Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 15:20 na drodze krajowej S8 na obwodnicy Zambrowa, w okolicach miejscowości Sędziwuje.
Jak podaje dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, samochód ciężarowy uderzył w przyczepkę z oznakowaniem tymczasowym (pozostałą po wczorajszym zdarzeniu), po czym uderzył w bariery i przewrócił się na pasie zieleni oddzielającym jezdnie. Na miejscu pracują strażacy, policjanci i ratownicy medyczni.
W tej chwili zablokowany prawy i lewy pas ruchu jezdni w kierunku Białegostoku oraz lewy pas jezdni w stronę Warszawy. Ruch pojazdów odbywa się pasem wyłączania.
foto: zambrow.org
