Kierująca oplem astra trafiła do szpitala, po wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Kazańskiej z al. Piłsudskiego. Do wypadku doszło dziś, po godzinie 17. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają szczegóły i okoliczności zdarzenia.
Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca astrą wymusiła pierwszeństwo na aucie marki renault, którego kierowca poruszał się ul. Piłsudskiego.
W wyniku wypadku 19-latka trafiła do szpitala.