Reklama

Wypadek dwóch aut na Kazańskiej! 19-latka w szpitalu [FOTO]

18/10/2020 18:11

Kierująca oplem astra trafiła do szpitala, po wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Kazańskiej z al. Piłsudskiego. Do wypadku doszło dziś, po godzinie 17. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają szczegóły i okoliczności zdarzenia.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca astrą wymusiła pierwszeństwo na aucie marki renault, którego kierowca poruszał się ul. Piłsudskiego.

W wyniku wypadku 19-latka trafiła do szpitala.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości