Reklama

Wypadek dwóch samochodów na DK63 [FOTO]

12/12/2019 14:51

Dwa pojazdy zderzyły się po godz. 14:00 na prowadzącej w kierunku Podgórza drodze krajowej nr 63. Co najmniej jedna osoba miała zostać zabrana do szpitala.

Co najmniej jedna osoba miała zostać przewieziona do szpitala po zderzeniu audi i volvo, do którego doszło na drodze krajowej nr 63 w rejonie miejscowości Zosin (gm. Łomża). Oba pojazdy częściowo znajdują się na pasie ruchu w kierunku Łomży. Przejeżdżający tamtędy kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami.

Na miejscu obecni byli ratownicy medyczni oraz strażacy. W tej chwili pracują tam policjanci, którzy ustalają przyczyny zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości