Reklama

Wypadek motocyklisty przy wjeździe na Via Baltikę [FOTO]

28/03/2022 20:24

Dzisiaj wieczorem doszło do poważnego wypadku w Konarzycach, przy wjeździe na drogę ekspresową S61. Po zderzeniu motocyklu z samochodem osobowym ranny został motocyklista. Kierujący jednośladem został zabrany do szpitala.

Informację o zdarzeniu łomżyńskie służby otrzymały około godziny 19.30. Do wypadku doszło w Konarzycach, na wysokości miejscowości Boguszyce. Ze wstępnych informacji wynika, że motocyklista na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierkę ochronną a potem wpadł pod nadjeżdżający samochód osobowy.

Na miejscu oprócz policji interweniowała straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Na skutek doznanych obrażeń kierujący jednośladem został zabrany do łomżyńskiego szpitala. Ruch na obwodnicy Konarzyc, na wysokości Boguszyc może być utrudniony.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości