Do wypadku dwóch samochodów osobowych doszło dziś na skrzyżowaniu Al. Legionów z ul. Mickiewicza w Łomży.
Pojazdy zderzyły się około godz. 15:50.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 64letni kierowca Toyoty jadąc ul. Al. Legionów od ulicy Sikorskiego wykonywał manewr skrętu w lewo w ul. Mickiewicza i nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 28-letniemu kierowcy BMW, który jechał ul. Al. Legionów od ul. Piłsudskiego. Sygnalizator wyświetlał światło zielone - informuje podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży.
Do szpitala trafiła 59-letnia pasażerka toyoty.
Kierowcom zalecamy omijanie okolic skrzyżowania Al. Legionów z ul. Mickiewicza. Jeden pas ruchu jest zablokowany.