Reklama

Wypadek na drodze do Nowogrodu. Dwie osoby w szpitalu [FOTO]

25/07/2020 20:24

Dwie osoby, kobieta i dziecko zostały przewiezione do szpitala po wypadku na drodze wojewódzkiej numer 645 między Nowymi Kupiskami a Mątwicą.

Do wypadku doszło około godziny 18.30.

Prawdopodobnie kobieta kierująca mitsubishi nie wyhamowała przed skręcającym w lewo ciągnikiem z przyczepą. Samochód osobowy uderzył w tylny prawy zderzak przyczepy. W wyniku zdarzenia dwie osoby kobieta i dziecko zostały przewiezione do szpitala. 

Policjanci ustalają szczegóły zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości