W rejonie miejscowości Wyrzyki (DK64) zderzyły się dwa samochody osobowe. Do szpitala trafił 15-latek.
Do zdarzenia doszło na wysokości łącznika DK64 z miejscowością Kalinowo, około godz. 7:30. Brały w nim udział dwa pojazd marki volvo, które jechały od Bożejewa w kierunku Piątnicy. Oba zatrzymały się w przydrożnym rowie. SUV w wyniku zderzenia przewrócił się na bok.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 43letnia kierująca Volvo wykonywała manewr skrętu w lewo do miejscowości Kalinowo i została uderzona przez pojazd marki Volvo, który był w trakcie wyprzedzania ciągu pojazdów - informuje podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży.
Reklama
Drugim pojazdem kierował 19-latek. Do szpitala trafił jego 15-letni pasażer.
Ruch odbywa się już bez utrudnień.