Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 648 z drogą krajową nr 63, w rejonie miejscowości Korzeniste (pow. kolneński). Jedna osoba trafiła do szpitala. To kolejny wypadek w tym miejscu.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca hyundaia jadąc DW 648 od strony Nowogrodu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej DK63 w kierunku Łomży kobiecie w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów - informuje sierż. Ewa Zabłocka z KPP w Kolnie.
Kierująca skodą trafiła do szpitala. Auto ma łomżyńskie tablice rejestracyjne.
Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się już bez utrudnień.